Zaznacz stronę

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz dodatków bieliźniarskich dostępnych od ręki (w magazynie) takich jak: koronki elastyczne i stabilne, hafty na tiulu, aplikacje (wykrojniki) gipiurowe, aplikacje bawełniane, pleny (materiały koronkowe), inne artykuły do produkcji bielizny.

Koronki elastyczne

Koronki elastyczne dystrybuowane przez firmę Rapaw to produkty o najwyższej jakości i eleganckim wzornictwie. Tego rodzaju dodatki są ważną częścią bielizny dla kobiet, a czasem są wręcz najważniejsze. Ich odpowiedni dobór, a dokładniej kolor, kształt i rodzaj koronki warunkują końcowy efekt. Wpisanie do wyszukiwarki internetowej słów „koronki elastyczne” pozwoli na dostęp do strony internetowej firmy Rapaw, a także do oferty sprzedaży na serwisie aukcyjnym Allegro.

Dzięki bardzo długiej działalności firmy w branży krawieckiej można liczyć na to, że koronki zakupione w tej właśnie firmie będą najlepszej jakości w konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość najlepszych rynków mody pozwala oferować tylko te koronki elastyczne, które będą się podobały, a także będą pasowały do niemalże każdego rodzaju bielizny. Firma zapewnia unikalne wzornictwo swoich produktów, najwyższą jakość z zachowaniem rozsądnej ceny – to niewątpliwie jedna z najlepszych ofert na polskim rynku krawieckim. Warto korzystać z usług firmy posiadającej tak bogate doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Formularz kontaktowy:

1 + 14 =

Dane firmowe:

tel./fax +48 71 328 15 25
tel: + 48 601 281 666 (Anna Rackiewicz – Sprzedaż)
e-mail: info[at]rapaw.pl

Rapaw s.c.
Raków 40A, 55-093 Kiełczów
Poland