Zaznacz stronę

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz dodatków bieliźniarskich dostępnych od ręki (w magazynie) takich jak: koronki elastyczne i stabilne, hafty na tiulu, aplikacje (wykrojniki) gipiurowe, aplikacje bawełniane, pleny (materiały koronkowe), inne artykuły do produkcji bielizny.

Hafty na tiulu

Hafty na tiulu są swego rodzaju elementem sztuki, który wywodzi się z terenów Żywiecczyzny. Hafty żywieckie mogą przyjmować postać nawet i obrazów, które z niesamowitą dbałością o każdy detal wykonuje się przez bardzo długi czas. Dzięki firmie Rapaw sztuka ta może zagościć w każdym domu, a haftowane dodatki mogą być ozdobami bardzo wielu ubrań. Z ofertą firmy można zapoznać się za pomocą strony internetowej www.rapaw.pl, np. wpisując do wyszukiwarki fraze: „hafty na tiulu”.

Firma zajmuje się internetową sprzedażą swoich wyrobów również za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Na aukcjach w tym serwisie można zamawiać, oglądać, a przynajmniej zapoznać się z ofertą firmy. Większość rzeczy oferowanych na aukcjach, to rzeczy unikalne, których nie posiada konkurencja – to niewątpliwa zaleta dużego doświadczenia na rynku. Hafty na tiulu sprzedawane przez Rapaw są znane i cenione w całej Polsce, a grono zwolenników tych produktów rośnie z dnia na dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Formularz kontaktowy:

15 + 1 =

Dane firmowe:

tel./fax +48 71 328 15 25
tel: + 48 601 281 666 (Anna Rackiewicz – Sprzedaż)
e-mail: info[at]rapaw.pl

Rapaw s.c.
Raków 40A, 55-093 Kiełczów
Poland