Zaznacz stronę

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz dodatków bieliźniarskich dostępnych od ręki (w magazynie) takich jak: koronki elastyczne i stabilne, hafty na tiulu, aplikacje (wykrojniki) gipiurowe, aplikacje bawełniane, pleny (materiały koronkowe), inne artykuły do produkcji bielizny.

Dodatki krawieckie

Dodatki krawieckie oferowane przez firmę Rapaw są znane i cenione w całej Polsce. To właśnie ta firma często zaopatruje producentów m.in. bielizny damskiej, rzeczy haftowanych w dodatki krawieckie. Oferta firmy jest bardzo szeroka. Łatwy kontakt pozwala na dopasowanie jej do konkretnych wymagań i oczekiwań zamawiającego. Ze sporą częścią oferty można zapoznać się na stronach serwisu aukcyjnego Allegro.

Dodatki krawieckie produkowane są z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na zachowanie odpowiedniej wytrzymałości elementów. Rzeczy produkowane z takimi dodatkami wyglądają bardziej elegancko i przykuwają większą uwagę. Do bielizny damskiej oferowane są dodatki krawieckie takie jak: koronki elastyczne, hafty i aplikacje. Wybór jest ogromny i na pewno każdy klient znajdzie coś dla siebie. Warto także wspomnieć, iż wszystkie towary są w bardzo korzystnych cenach – Rapaw jest bezpośrednim importerem, dodatki krawieckie sprzedawane są w hurcie. Większość dodatków pochodzi z Europy Zachodniej, dzięki temu ich jakość jest niepodważalna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Formularz kontaktowy:

9 + 4 =

Dane firmowe:

tel./fax +48 71 328 15 25
tel: + 48 601 281 666 (Anna Rackiewicz – Sprzedaż)
e-mail: info[at]rapaw.pl

Rapaw s.c.
Raków 40A, 55-093 Kiełczów
Poland