Zaznacz stronę

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz dodatków bieliźniarskich dostępnych od ręki (w magazynie) takich jak: koronki elastyczne i stabilne, hafty na tiulu, aplikacje (wykrojniki) gipiurowe, aplikacje bawełniane, pleny (materiały koronkowe), inne artykuły do produkcji bielizny.

Aplikacje gipiurowe

Aplikacje gipiurowe są rodzajem dodatków do różnego typu ubrań. Często od takich detali zależy czy dane ubranie oryginalnie i efektownie się prezentować. Odpowiednie dopasowanie dodatków pozwala osiągnąć kompromis pomiędzy przepychem, a klasą i umiarem. Aplikacje gipiurowe oferowane są przez wiele firm zajmujących się handlem dodatkami krawieckimi. Jedną z nich jest firma Rapaw, która na rynku istnieje już bardzo długo – tradycja i ogromne doświadczenie pozwala na oferowanie dodatków różnego rodzaju. Na pewno każdy znajdzie w ofercie to, czego szuka.

Aplikacje gipiurowe można zamawiać na aukcjach firmy Rapaw w serwisie Allegro. Optymalna obsługa klientów i szybka realizacja transakcji przy zachowaniu korzystnych cen pozwoli osiągnąć satysfakcję i radość z zakupów. Dodatki gipiurowe to najczęściej elementy wykonane ze specjalnego rodzaju koronki, które wykrojone są na odpowiedni kształt. Dodatki tego rodzaju pasują do bardzo szerokiej gamy ubrań – począwszy na garsonkach, a skończywszy na sukniach ślubnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Formularz kontaktowy:

5 + 3 =

Dane firmowe:

tel./fax +48 71 328 15 25
tel: + 48 601 281 666 (Anna Rackiewicz – Sprzedaż)
e-mail: info[at]rapaw.pl

Rapaw s.c.
Raków 40A, 55-093 Kiełczów
Poland