Zaznacz stronę

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz dodatków bieliźniarskich dostępnych od ręki (w magazynie) takich jak: koronki elastyczne i stabilne, hafty na tiulu, aplikacje (wykrojniki) gipiurowe, aplikacje bawełniane, pleny (materiały koronkowe), inne artykuły do produkcji bielizny.

Aplikacje bawełniane

Aplikacje bawełniane są dodatkami krawieckimi, które mają na celu poprawić wygląd różnego rodzaju ubrań. Oczywiście warto zastanowić się nad zastosowaniem danej aplikacji w danej sytuacji tak, aby później wszystko do siebie pasowało i aby efekt końcowy był możliwie jak najlepszy. Firma Rapaw trudniąca się sprzedażą aplikacji bawełnianych posiada duże doświadczenie na rynku i jest w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Aplikacje bawełniane oferowane przez tę firmę zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta kupujących, a łatwy kontakt daje możliwość negocjacji zarówno rozwiązań we wzornictwie, jak i cen przy większych zamówieniach. Aplikacje bawełniane oferowane przez firmę Rapaw można obejrzeć i zamówić na aukcjach serwisu aukcyjnego Allegro. Kilka tysięcy pozytywnych komentarzy rozwieje wszelkie wątpliwości co do jakości aplikacji bawełnianych sprzedawanych przez tę firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Formularz kontaktowy:

6 + 13 =

Dane firmowe:

tel./fax +48 71 328 15 25
tel: + 48 601 281 666 (Anna Rackiewicz – Sprzedaż)
e-mail: info[at]rapaw.pl

Rapaw s.c.
Raków 40A, 55-093 Kiełczów
Poland